Home / Casino Oyunları / Blackjack / Blackjack Masa Limitleri Nelerdir

Blackjack Masa Limitleri Nelerdir

Blackjack oyununda yer almak istiyor iseniz, yabancı oyun siteleri sizlerin karşısına bu oyun seçeneğinin farklı türlerini çıkaracaktır.  Blackjack oyununda, farklı oyun türleri şeklinde bir ifade kullanılmaktadır ve oyun sitelerine giriş yaptığınızda, aynı oyun seçeneği için birden fazla açılmış masa bulunduğu görülecektir. Ancak bu oyunun farklı türlerde oynandığı anlamına gelmemektedir. Aradaki fark, masalarda kullanılan limitlerdir. Blackjack masa limitleri nelerdir? Sorusunu gündeme getiriyor iseniz, oyun sitelerinin belirlediği hizmet politikalarına göre farklı şekillerden yani limitlerden bahsetmek mümkündür.

Bazı oyun sitelerinde minimum limit konusunda 5 dolar gündeme gelebilir iken, bazı oyun sitelerinde minimum limit konusunda, 100 dolar ifadesinin kullanıldığı görülecektir.

Blackjack Masalarının Alt Ve Üst Limitleri Nelerdir?

Blackjack masalarının alt ve üst limitleri nelerdir? Sorusu gündeme getirildiğinde, sitelere göre değişik uygulamaların olduğundan bahsetmek mümkündür. Ancak genel bir değerlendirme yapıldığında, açılmış olan blackjack masalarındaki alt limitler 5 dolar seviyesinden başlamaktadır. 5 dolar, 10 dolar, 20 dolar gibi yükselen bir grafik sergilemektedir. Masalarda üst limit konusunda ise, 1.000 dolar, 5.000 dolar ya da 7.500 dolar seviyesinden bahsetmek mümkündür. Yine bazı oyun sitelerinde üst limit konusunda, 10.000 dolar, 20.000 dolar, 50.00 dolar hatta 100.000 dolar seviyesinin bulunduğu da görülebilmektedir.

Hangi masayı tercih edeceğiniz hangi limitlere sahip masada bulunacağınız konusunda karar verecek makam sizlersiniz. Bütçeniz hangisine elverişli ise ya da oyunda ne derece tecrübeniz bulunduğunu düşünüyor iseniz veya elde etmek istediğiniz kazanç ne kadar yüksek ise, tamamen bu beklentileriniz doğrultusunda, herhangi bir sitenin, herhangi bir blackjack masasını tercih edebilirsiniz. Kağıtları takip etmeyi bilmeli, oyun kurallarına hakim olmalı, kendinize bir strateji geliştirmeli ve şans faktörünü mutlaka arkanıza almalısınız.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

Blackjack Stratejiler

Blackjack Stratejiler

Blackjack masa oyunları arasında en çok bilinen ve en çok sevilen oyunlar arasında yer almaktadır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Canlı Destek

Canlı Desktek