Home / Güvenilir Casino Siteleri / Piabet / Piabet Cep Bank Bonusu

Piabet Cep Bank Bonusu

Piabet cep bank bonusu cep bank yöntemini tercih eden, bu yöntem ile hesaplarına para transfer eden üyelerin alacağı bir promosyon çeşididir. Bahse konu bonus, site içeriğinde % 20 çevrimsiz cep bank bonusu olarak tanımlanmıştır. Belirli kurallar dahilinde bonusun elde edilmesi, elde edilen bonusun kullanılması ya da bonusun nakit olarak çekilmesi mümkündür.

Piabet Cep Bank Bonusu Nasıl Alınır?

Piabet cep bank bonusu nasıl alınır? Her gün yapacağınız yatırım işlemleri karşılığında, bu bonusu elde edebilirsiniz. Cep bank sistemi ile hesaplarınıza para gönderirseniz, en az 100 Türk lirası değerinde yatırım yapmanız gerektiğini bilmelisiniz. Minimum 100 Türk lirası değerinde yatırım yaptıktan sonra, canlı destek ekibinden bonusu talep işlemlerinin gerçekleştirilmesi şeklinde bir ana kural bulunmaktadır.

Piabet Cep Bank Bonusu Ne Kadar?

Piabet cep bank bonusu ne kadar? Bu bonus % 20 oranında üye hesaplarına canlı destek biriminden talep edildikten sonra aktarılmaktadır. Yapmış olduğunuz yatırım en az 100 Türk lirası olmak zorundadır. 100 Türk lirası yatırım karşılığında canlı destek ekibi tarafından başvurunuz neticesinde, hesabınıza 20 Türk lirası aktarılacaktır. İşlemin ya da sistemin çalışma prensibi ve bonusun verilme oranı budur.

Piabet Cep Bank Bonusunu Nakit Olarak Alabilir miyim?

Piabet cep bank bonusunu nakit olarak alabilir miyim? Tek seferde yapacağınız en az 100 Türk lirası yatırım karşılığında alacağınız bu bonusu, nakit olarak çekebilirsiniz. Alınmış olan bonus için belirlenmiş bir çevrim şartı bulunmamaktadır. Sadece 24 saatlik süre içerisinde hesaplardan para çekim işleminin yapılması yeterlidir. Bu maddeye dikkat edildikten sonra, çekim yönünde işlem yapabilirsiniz. Piabet Bonusu nakit olarak çekmek istiyor iseniz, yatırım yaptıktan sonra hiçbir işlem yapmamalı, müşteri temsilcisinden bonus talep edilmeli, bonusu alındıktan sonra işlem yapılması ve kazanç elde edilmesi durumunda da, 24 saatlik süre içerisinde para çekim işlemini gerçekleştirmemeli ve canlı destek ekibine bağlanarak, bonusu nakit olarak talep etmelisiniz. İlgi görmesinin en büyük nedeni, Piabet çevrim şartına tabi olmayan bir promosyon seçeneği olarak kullanıcıların karşısına çıkmasıdır. Cep bank sistemini kullandığınız müddetçe, yapacağınız her yatırım işlemi karşılığında, herhangi bir üst sınırlama ile karşılaşmadan, bu bonusu elde etmeniz, nakit olarak almanız ya da herhangi bir alanda kullanmanız mümkündür.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

Piabet Üye Ol

Avantajlı, güvenilir ve çokça tercih edilen bir platform olması sebebiyle Piabet üzerinde yer alan şans …

Canlı Destek

Canlı Desktek